Zapněte prosím JS
Akční nabídky

Akční nabídky

Využijte našich akčních nabídek a pořiďte si stroje Polaris za skvělé ceny!

Sportsman 570 + příslušenství zdarma

Nový Polaris Sportsman 570 je kompletně přepracován, aby byl ještě schopnější, silnější a všestrannější. Zároveň se stále chlubí vyhlášenou robustní konstrukcí, atraktivním designem, příkladnou ovladatelností a legendárním nezávislým zadním zavěšením, které pohlcuje nárazy ještě lépe díky zvýšenému zdvihu. Dostatek výkonu a snadné dávkování zajišťuje motor ProStar s elektronickým vstřikováním paliva, který je v každé situaci perfektně ovladatelný, ať jedete na půl plynu, táhnete těžký přívěs nebo řádíte v divokém terénu.

V rámci akční nabídky nyní k modelu Sportsman 570 získáte ZDARMA:

  • Naviják
  • Zadní cargobox
  • Chrániče rukou

Akční model Polaris Sportsman 570 si můžete pořídit u všech autorizovaných dealerů Polaris v České republice. Jejich seznam najdete na této stránce.

Tato akční nabídka je platná u autorizovaných dealerů značky Polaris v České republice do vyprodání zásob.

Polaris Ranger + půlkabina zdarma

Chcete půlkabinu k modelu Ranger zdarma? Tak neváhejte a využijte naší mimořádné nabídky! Kupte si jeden ze skladových Rangerů s cenou od 405 990 Kč vč. DPH a přední okno, střecha a zadní okno jsou vaše již v ceně stroje! Navíc máte možnost dokoupit další komponenty kabiny za zvýhodněné ceny.

Pro bližší informace ke konkrétním skladovým kusům kontaktujte vašeho nejbližšího dealera Polaris. Seznam prodejců Polaris najdete na této stránce.

Tato akční nabídka je platná u autorizovaných dealerů značky Polaris v České republice do vyprodání zásob.

Přihlas se k odběru newsletteru